Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne

Umowa o współpracy między PiS i Prawicą Rzeczypospolitej


I Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej

Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
06-07-2017
wPolityce.pl - Marek Jurek: Wszczęcie kroków prawnych przeciwko Polsce i Węgrom, to albo świadome dzielenie Europy, albo nieumiejętność wycofania się

- Decyzja Komisji Europejskiej o wszczęciu kroków prawnych przeciwko Polsce i Węgrom, to albo świadome dzielenie państw Europy, albo kompletna nieumiejętność uznania i wycofania się z błędnej imigracjonistycznej polityki. Jedno i drugie świadczy jak najgorzej o obecnym kierunku i metodach działania Komisji Europejskiej —mówił na posiedzeniu Parlamentu Europejskiego Marek Jurek.

Polityk odniósł się do działań podjętych przez Komisję Europejską wobec państw, które sprzeciwiły się przyjęcia imigrantów.

- Sprawa ma jeszcze jednej aspekt. Polska i Węgry są tak naprawdę atakowane dlatego, że otwarcie i uczciwie odrzucają politykę, którą ogromną państw Europy odrzuca w praktyce, to pokazuje, że tak naprawdę Komisji Europejskiej chodzi jedynie o utrwalenie ideologicznego kłamstwa o aprobacie opinii publicznej narodów Europy dla jej imigracjonistycznej polityki, ale na kłamstwie, nic trwałego się nie zbuduje. Im szybciej ludzie tę prostą prawdę zrozumieją, tym więcej zachowamy szans na owocną i autentyczną współpracę naszych narodów —powiedział Jurek.

Źródło: wPolityce.pl

Sondaże
14-07-2017
 
Najnowszy sondaż IBRiS - lipiec 2017

PiS
32.1%
PO
21.8%
Kukiz'15
9.8%
Trudno powiedzieć
9.7%
Nowoczesna
9.5%
sld
6.8%
PSL
5%
razem
2.8%
Wolność
1.5%
Prawica Rzeczypospolitej
0.5%
KNP
0.5%


Katalog stron


Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

Lokalnie: Koliber | Koliber - oddziały regionalne

[ wykonanie ]