Aktualności

07.07.2009
Dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalszą współprace na rzecz cywilizacji Życia i Rodziny

Prawica Rzeczypospolitej dziękuje swoim zwolennikom za pomoc w kampanii wyborczej. Zawiadamiamy Was, ... więcej »

05.07.2009
Marek Jurek: W sprawie złotego czas na decyzję opozycji

Słowacja ujawniła skalę swego załamania gospodarczego po przyjęciu euro. Na Litwie znane są konsekwencje ... więcej »

25.06.2009
W niedzielę 21 czerwca 2009r. w Katedrze Radomskiej odbyło się uroczyste pożegnanie Jego Ekscelencji Arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego.

W imieniu pracowników ochrony zdrowia diecezji radomskiej przemawiała dr Lucyna Wiśniewska. Ekscelencjo, ... więcej »

» Więcej

Szanowni Państwo

Polska polityka znajduje się w fatalnym stanie. Niemal każdy dzień przynosi wzajemną agresję liderów POPIS. Niszczy to autorytet Rzeczypospolitej na świecie i w oczach samych Polaków.

Prawica Rzeczypospolitej, którą mam zaszczyt kierować, chce przywrócenia polskiej polityce powagi, zasad i odpowiedzialności.

Na forum krajowym i europejskim chcemy działać na rzecz cywilizacji życia, praw rodziny i chrześcijańskiej tożsamości Europy.

Opowiadamy się przeciwko traktatowi lizbońskiemu, ponieważ nie zgadzamy się na obniżenie pozycji Polski w Unii Europejskiej.

Jesteśmy zdecydowanie za utrzymaniem złotego, przeciw wprowadzeniu euro. Własna waluta stanowi niezbędny instrument polskiej polityki gospodarczej i ochrony wartości naszych zarobków podczas kryzysu.

Chcemy pracować na rzecz polskiej przedsiębiorczości i pracy dla Polaków. Warunki działalności gospodarczej w Polsce nie mogą być gorsze niż w innych krajach Unii.

Domagamy się natychmiastowego wprowadzenia równych dopłat bezpośrednich dla polskich gospodarstw rolnych. Pomoże to całej gospodarce - bo te pieniądze wzmocnią wewnętrzny rynek w Polsce.

Jeśli podzielacie Państwo nasze założenia zwracamy się do Was o głosowanie na Prawicę Rzeczypospolitej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Razem możemy więcej!

Marek Jurek

Spoty telewizyjne

Kandydaci Prawicy Rzeczypospolitej w okręgach