Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeeli chcesz otrzymywa informacje o nowociach na stronie i dziaalnoci Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualnoci
Kandydaci Prawicy Rzeczypospolitej z wojewdztwa witokrzyskiego

Program - Wybory do Rady Miasta w Kielcach - Samorzd bliski Rodzinie - Dosy ukadw w samorzdzie, czas na sub publiczn

Wojewdztwo witokrzyskie - Problem bezdomnoci i propozycje rozwiza

PROGRAM WYBORCZY PRAWICY RZECZYPOSPOLITEJ WOJEWDZTWA WITOKRZYSKIEGO

Kandydaci do sejmiku wojewdztwa witokrzyskiego



Wojewdztwo witokrzyskie - spot 1


Wojewdztwo witokrzyskie - spot 2



OKRG NR 1] - Sandomierski, Opatowski, Ostrowiecki, Staszowski

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 odej Lech Stanisaw 49 Janik,
2 Szymaski Lucjan 40 Iwaniska,
3 Kurtek Pawe Czesaw 41 Kielce,
4 Ryga Tomasz Pawe 41 Chmielw,
5 Walkowicz-Kudacz Beata Lidia 43 Rakw,
6 Gawlik Ewa Marianna 48 Zachoinie,
7 Andrejas Krzysztof Bolesaw 44 Kielce,
8 Brya Sylwia 25 Klimontw


[OKRG NR 2] - Starachowicki, Skaryski, Konecki

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Bochenek Jan Bolesaw 47 Koskie,
2 Kaua Katarzyna 28 Jacentw,
3 Piwowarczyk Bogdan Pawe 51 Krzyka,
4 Iskra Marta 28 Chmielnik,
5 Ostrowski Sebastian 33 Krzyka,
6 Pryciak-Przemyska Aneta 33 Starachowice


[OKRG NR 3] - Kielecki (ziemski), m. Kielce (p. grodzki)

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Ciuraszkiewicz Marek Tadeusz 47 Kielce,
2 Grandys Andrzej Aleksander 47 Lipiny,
3 Stpie Marek 49 Zagnask,
4 Nowak Dariusz Andrzej 46 Radomice,
5 Teliga Jan Marek 66 Bieliny,
6 Kobyecka Anna 67 Krajno-Parcele,
7 Porzucek Jakub Micha 24 Lesica,
8 Ryk Mariusz Ryszard 36 Skrzelczyce,
9 Goliat Wadysawa Marianna 54 agw


[OKRG NR 4] - Woszczowski, Jdrzejowski, Piczowski, Buski, Kazimierski

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Chudzik Tomasz Bogusaw 38 Jdrzejw,
2 Bbenek Bartomiej Marek 19 Siesawice,
3 Sobo Anna Marta 27 Chlewice,
4 Sokoowska-Bonek Beata Danuta 30 Busko-Zdrj,
5 Krl Ewelina Marlena 29 Zakrzw,
6 Jedynak Piotr Jan 32 Busko-Zdrj,
7 Nizio Sylwia Anna 24 Busko-Zdrj



Kandydaci do Rady Miasta Kielce


[OKRG NR 1] – Centrum KIELCE

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Grudzie Cezary 45 Kielce,
2 Pajnowska Daniela Jadwiga 55 Kielce,
3 Adamczyk-abuda Halina ucja 58 Kielce,
4 Mi-chalczyk Marzena Joanna 45 Kielce,
5 Rutkiewicz Wadysaw 67 Kielce


OKRG NR 2] - Zachd

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Ryk Jan 55 Kielce,
2 Rogala Andrzej Jerzy 66 Kielce,
3 Snoch Przemysaw Karol 32 Kielce,
4 Buras Anna Marianna 64 Kielce,
5 Skowron Mateusz Nikifor 20 Kielce


[OKRG NR 3] - Pnoc

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Andrejas Sabina Anna 40 Kielce,
2 Moska Zenona Julianna 56 Kielce,
3 Bober Kinga Anna 34 Kielce,
4 Jczmiski Czesaw 52 Kielce,
5 Ostrowska Paulina Zuzanna 28 Kielce


[OKRG NR 4] - Wschd

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Syska Boena 55 Kielce,
2 Joczyk Klaudyna Magorza-ta 21 Kielce,
3 Mudziski Marek 56 Kielce,
4 Woronkow Teresa Maria 55 Kielce,
5 Jagodziski Artur Grzegorz 29 Kielce


[OKRG NR 5] – Poudnie

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Grandys Elbieta 45 Kielce,
2 Piskulak Grayna Krysty-na 48 Kielce,
3 Gaik Agata Ewa 45 Kielce,
4 Ryk Magdalena Magorzata 22 Kielce,
5 Dziedzic Albert Augustyn 20 Kielce



Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]