Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
01-09-2011
Marek Jurek: PKW zamknęła nam drogę do Sejmu - Cezary Gmyz: Markowi Jurkowski zabrakło podpisów. Na Nowogrodzkiej zapewne strzelają korki od szampana,

Listy krajowej Komitetu Wyborczego Prawicy, Marka Jurka i Janusza Korwina-Mikkego nie zarejestrowała Państwowa Komisja Wyborcza. Jak poinformował Marek Jurek na Twitterze:

Marek Jurek : Mimo wniosku do PKW o uwzględnienie okręgów jeszcze rejestrowanych, zaliczenie we Wrocławiu tylko 4,5 tys. podpisów zamyka nam kampanię do Sejmu. Mamy w wyborach ośmiu kandydatów do Senatu i koncentrujemy się na ich kampanii.

Z kolei Janusz Korwin-Mikke pisze:

Zarejestrują ± 24 Okręgi. Ale za późno. Kilka komisyj rzuciło nam kłody pod nogi - idą protesty. Ale trzeba było zebrać 3 dni wcześniej!

Cezary Gmyz: Markowi Jurkowski zabrakło podpisów. Na Nowogrodzkiej zapewne strzelają korki od szampana, choć nie ma jeszcze trzynastej


Konrad Piasecki: Intuicja mi podpowiada że na klęsce JKM i Jurka najbardziej zyska PJN. Dla nich każdy głos się liczy a tu jest tak z 400-500tys. do przejęcia.

To nie pierwsze problemy komitetów wyborczych, które chciały zarejestrować swoje listy. Przypomnijmy, że PKW miała zastrzeżenia do rejestracji nazwy komitetu wyborczego "Obywatele do Senatu".


Źródło: W sieci opiniiCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]