Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
24-12-2011
FRONDA - Marek Jurek: Życzę nam sił...

- Ten który przynosi pokój, dla którego wtedy nie znalazło się miejsce w gospodzie, i dziś jest często Bogiem niechcianym w naszych krajach niegdyś chrześcijańskiej Europy. Zadbajmy, by to On był najważniejszym Gościem dziś wieczór przy naszym stole - mówi portalowi Fronda.pl Marek Jurek.

- Dwa tysiące lat temu zstąpił na ziemię Książę Pokoju. Bóg przyszedł do nas dzielić naszą niedolę – byśmy my mogli w wieczności cieszyć się szczęściem Boga. Ten pokój świąt Bożego Narodzenia czują nawet ci, którzy nie wierzą. Choć jednak pokojem tym cieszymy się wszyscy – Ten który go przynosi, dla którego wtedy nie znalazło się miejsce w gospodzie, i dziś jest często Bogiem niechcianym w naszych krajach niegdyś chrześcijańskiej Europy. Zadbajmy, by to On był najważniejszym Gościem dziś wieczór przy naszym stole.

A nam Wszystkim – Redaktorom, Autorom i Czytelnikom tego portalu – na cały nadchodzący rok życzę sił, byśmy zawsze podnieśli Frondę, gdy ktoś odmówi Panu czegokolwiek, do czego ma prawo w naszym życiu i w naszej Ojczyźnie.


Źródło: Skomentuj na Portalu FrondaCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]