Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne

Umowa o współpracy między PiS i Prawicą Rzeczypospolitej


I Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej

Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Marek Jurek w Małopolsce

"W okolicy święta Bitwy Warszawskiej, dn. 17 sierpnia 2013 r. Prezes Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek wraz z Małżonką, Przewodniczący Małopolskiej Prawicy Rzeczypospolitej oraz PFLCh "Ojcowizna" Leszek Murzyn oraz działacze Prawicy RP z Małopolski oddali hołd śp. Wincentemu Witosowi, Premierowi Rządu Obrony Narodowej na cmentarzu w Wierzchosławicach składając wieniec oraz modlitwę w Jego rodowej krypcie.
Marszałek Marek Jurek oraz Przewodniczący PFLCh "Ojcowizna" Leszek Murzyn w krótkich wystąpieniach podkreślili niezwykłą rolę, jaką w czasie zagrożenia bolszewicką wojną pełnił Wincenty Witos, ale także rolę tysięcy chłopów, dzięki którym "Cud nad Wisłą" mógł się urzeczywistnić, a którzy potem przenieśli przez lata hitlerowskiej niewoli i komunistycznego panowania najlepsze, najcenniejsze wartości i tradycje w naszej Ojczyźnie.
Marek Jurek oraz Leszek Murzyn zostali także przyjęci przez Jego Ekscelencję bpa Andrzeja Jeża, Ordynariusza diecezji tarnowskiej. Spotkanie dotyczyło zarówno historii naszej Ojczyzny jak też spraw stanowiących o Jej dniu dzisiejszym i przebiegło w bardzo ciepłej i pełnej wzajemnego zrozumienia atmosferze.
Następnie uczestniczyli we Mszy św. w kościele pw. św. Rodziny w Tarnowie modląc się w intencji Ojczyzny.
Po Mszy św. odbyło się otwarte spotkanie mieszkańców Tarnowa i okolic z Panem Marszałkiem, na którym uczestnicy wysłuchali Jego analizy obecnej sytuacji w kraju oraz mieli możliwość zadawania pytań i bezpośredniej rozmowy."

Relacja zdjęciowa

Sondaże
14-07-2017
 
Najnowszy sondaż IBRiS - lipiec 2017

PiS
32.1%
PO
21.8%
Kukiz'15
9.8%
Trudno powiedzieć
9.7%
Nowoczesna
9.5%
sld
6.8%
PSL
5%
razem
2.8%
Wolność
1.5%
Prawica Rzeczypospolitej
0.5%
KNP
0.5%


Katalog stron


Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

Lokalnie: Koliber | Koliber - oddziały regionalne

[ wykonanie ]