Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne

Umowa o współpracy między PiS i Prawicą Rzeczypospolitej


I Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej

Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
29-03-2014
PiS przedstawił listę kandydatów do PE w okręgu łódzkim - Piąta na liście jest Ewa Szałkowska-West

Jarosław Kaczyński prezes PiS przyjechał do Łodzi, gdzie zaprezentowano kandydatów partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na czele listy znalazł się obecny europarlamentarzysta Janusz Wojciechowski.

Drugie miejsce przypadło b. europosłance Urszuli Krupie, a trzecie – posłowi Witoldowi Waszczykowskiemu. Na dalszych miejscach znaleźli się: poseł Piotr Polak, polityk Prawicy RP Ewa Szałkowska-West, poseł z Opoczna Robert Telus, szefowa klubu radnych PiS w łódzkim sejmiku Iwona Koperska, wiceprzewodnicząca sejmiku Anna Grabek, nauczycielka z Piotrkowa Trybunalskiego Wiesława Olejnik oraz poseł ze Zgierza Marek Matuszewski.

Jak powiedział Kaczyński, choć są to wybory do Parlamentu Europejskiego, to w tych wyborach najważniejsza jest Polska. Według niego ich wyniki będą miały wpływ na dalszy bieg wypadków w naszym kraju. ”Będą ważną przesłanką dla tego wszystkiego, co będzie budowało proces polityczny w Polsce, proces, który ostatecznie sfinalizuje się w wyborach parlamentarnych” - powiedział.

Lider PiS jest przekonany, że to wybory parlamentarne rozstrzygną w ostateczności, jak powinna być rządzona Polska. ”Nie wierzcie, że ci, którzy rządzili przez sześć lat, zmienią się, zarówno jeśli chodzi o politykę zewnętrzną, jak i wewnętrzną naszego kraju” - dodał. Oceniając kandydatów, powiedział, że będą oni w parlamencie europejskim ”odważnie bronić polskich wartości”. (PAP)

Źródło: PAP/TVP

m. in.

TVP http://www.tvp.pl/lodz/aktualnosci/spoleczne/pis-rozpoczal-w-lodzi-kampanie/14594696]PAP/TVP

Nasz Dziennik http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/72954,potrzeba-naprawy-panstwa-polskiego.html

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3383709,pis-oglosilo-lodzka-liste-kandydatow-do-parlamentu-europejskiego-zdjeciafilm,id,t.html?cookie=1

https://www.radiolodz.pl/posts/3270-regionalna-konwencja-pis-w-lodzi
https://www.radiolodz.pl/media/W1siZiIsIjIwMTQvMDMvMjkveGtsODVrOGsxX19EU0MxODA0LkpQRyJdLFsicCIsInRodW1iIiwiMTAyNHg3Njg%2BIl0sWyJwIiwiZW5jb2RlIiwianBnIiwiLXF1YWxpdHkgODUgLXN0cmlwIl1d/_DSC1804.jpg?sha=1865af3f

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3383785,kaczynski-obiecal-lodzi-wielkie-miedzynarodowe-lotnisko-i-rewitalizacje-zdjecia,1,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Wielkie lotnisko międzynarodowe pomiędzy Łodzią a Warszawą oraz włączenie Łodzi do "poważnego programu rewitalizacji" - obiecał w Łodzi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Sondaże
14-07-2017
 
Najnowszy sondaż IBRiS - lipiec 2017

PiS
32.1%
PO
21.8%
Kukiz'15
9.8%
Trudno powiedzieć
9.7%
Nowoczesna
9.5%
sld
6.8%
PSL
5%
razem
2.8%
Wolność
1.5%
Prawica Rzeczypospolitej
0.5%
KNP
0.5%


Katalog stron


Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

Lokalnie: Koliber | Koliber - oddziały regionalne

[ wykonanie ]