Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne

Umowa o współpracy między PiS i Prawicą Rzeczypospolitej


I Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej

Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
14-04-2014
List Marka Jurka do użytkowników portalu Znajoma Polonia!

Szanowni Państwo! Drodzy Użytkownicy portalu Znajoma Polonia!
Cieszę się, że istnieje społeczność w internecie, w której mogą się spotkać polscy katolicy mieszkający z dala od Kraju. Życie według Ewangelii jest piękne, ale wymaga wysiłku. Tym większego, w im bardziej zdechrystianizowanych społeczeństwach Państwo żyjecie. Mamy jednak prawo żyć w społeczeństwie, które przyjmuje Prawdę i wspiera życie chrześcijańskie, a nie je niszczy lub pozwala niszczyć. Cywilizacja chrześcijańska, choć osłabiona, nic nie straciła ze swej aktualności i im większy mamy wpływ w społeczeństwie – tym bardziej powinniśmy pracować dla jej odbudowy.

Kandyduję w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w najbliższą niedzielę. Chcę na forum europejskim wykorzystać moje długie doświadczenie w sprawach międzynarodowych, aby budować silną opinię chrześcijańską i aby Polska była głosem chrześcijańskiej Europy. W sposób szczególny będę pracował na rzecz cywilizacji życia i praw rodziny, aby każde dziecko miało prawo się urodzić oraz doświadczyć ciepła i miłości mamy i taty. Bez chrześcijaństwa nie zbudujemy jednak Europy sprawiedliwej, moralnie silnej, solidarnej z państwami, które ją tworzą.

Jak wszyscy kandydaci Prawicy Rzeczypospolitej startuję z miejsca 5. na liście Prawa i Sprawiedliwości. W ten sposób realizujemy porozumienie, które z kolegami z PiS zawarliśmy dwa lata temu, w Narodowy Dzień Życia. Realizując je nie tylko sumujemy, ale mnożymy siłę naszych głosów. Wierzę, że sukces całej naszej listy będzie dla Polaków znakiem nadziei, a wybór kandydatów Prawicy Rzeczypospolitej – znakiem, że katolicka prawica jest koniecznym składnikiem skutecznej większości prawicowej w Polsce.

Jeśli zostanę powołany do Parlamentu Europejskiego – reprezentowanie Państwa będzie zaszczytem. Będę również mobilizował każdy rząd Rzeczypospolitej, by aktywnie zajmować się Polakami rozsianymi po świecie – tak jak to robiłem, gdy byłem marszałkiem Sejmu RP.

Gorąco proszę o Państwa poparcie!


Zapraszam do kontaktu: (-) Marek Jurek


https://www.facebook.com/marekjurek
https://www.facebook.com/prawicarzeczypospolitej
Spot: https://www.youtube.com/watch?v=AMrhr4agqek


Załączniki:

Sondaże
14-07-2017
 
Najnowszy sondaż IBRiS - lipiec 2017

PiS
32.1%
PO
21.8%
Kukiz'15
9.8%
Trudno powiedzieć
9.7%
Nowoczesna
9.5%
sld
6.8%
PSL
5%
razem
2.8%
Wolność
1.5%
Prawica Rzeczypospolitej
0.5%
KNP
0.5%


Katalog stron


Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

Lokalnie: Koliber | Koliber - oddziały regionalne

[ wykonanie ]