Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne

Umowa o współpracy między PiS i Prawicą Rzeczypospolitej


I Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej

Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
22-04-2014
Przesłanie Marka Jurka na wybory

Drodzy Państwo!

Trzydzieści pięć lat temu Jan Paweł II powiedział w Warszawie, „że nie może być Europy sprawiedliwej bez Polski niepodległej na jej mapie”. Dziś te słowa, które wtedy wstrząsnęły moim pokoleniem, trzeba przypomnieć i powtórzyć. Nie było i nie będzie solidarnej Europy – bez szacunku dla wartości i interesów niepodległej Polski. Tą zasadą stale powinni się kierować wszyscy przedstawiciele Rzeczypospolitej na forum europejskim.

Przez wiele lat pracowałem w sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Jako marszałek Sejmu RP kierowałem naszą dyplomacją parlamentarną. To doświadczenie chcę wykorzystać w pracy na forum Parlamentu Europejskiego, do którego mam honor dziś kandydować z Warszawy i okalających stolicę powiatów.

W kampanii wyborczej, która się teraz toczy – wszędzie wspieram kandydatów Prawicy Rzeczypospolitej, startujących z 5. miejsc w ramach naszego porozumienia z Prawem i Sprawiedliwością. Chcemy dać wszystkim Polakom wyraźny znak jedności, zdolności i gotowości do solidarnej współpracy. Chcemy pokazać, że opozycja dziś – to więcej niż tylko jedna partia, wokół której się konsolidujemy.

Ale przede wszystkim chcemy dać Rzeczypospolitej dobrą reprezentację w Unii Europejskiej. Reprezentację mądrze i odważnie pracującą na rzecz polskich interesów w Europie i na rzecz solidarnej Europy szanującej wartości naszej chrześcijańskiej kultury i wymogi polskiej racji stanu.

Proszę o Państwa poparcie w tych wyborach.

Z wyrazami przyjaźni – (-) Marek Jurek

Sondaże
14-07-2017
 
Najnowszy sondaż IBRiS - lipiec 2017

PiS
32.1%
PO
21.8%
Kukiz'15
9.8%
Trudno powiedzieć
9.7%
Nowoczesna
9.5%
sld
6.8%
PSL
5%
razem
2.8%
Wolność
1.5%
Prawica Rzeczypospolitej
0.5%
KNP
0.5%


Katalog stron


Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

Lokalnie: Koliber | Koliber - oddziały regionalne

[ wykonanie ]