Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
30-05-2014
Podziękowania Marka Jurka

Wyborcy Warszawy i powiatów podwarszawskich powierzyli mi mandat na reprezentowanie ich w Parlamencie Europejskim. Ten wybór, z piątego miejsca na liście na liście Prawa i Sprawiedliwości, świadczy najlepiej o mandacie społecznym Prawicy Rzeczypospolitej, o tym, że chrześcijańsko-konserwatywna prawica stanowi niezbędną część większości prawicowej w Polsce. Za mój wybór dziękuję przede wszystkim Panu Bogu, On zawsze, nawet w najtrudniejszych momentach naszej działalności, był z nami.

Dziękuję Wszystkim Wyborcom, którzy poparli moją kandydaturę. Szczególnie dziękuję tym, którzy głosowali na Prawicę Rzeczypospolitej i na mnie we wszystkich poprzednich latach. Wasze głosy stanowiły najlepszy znak, że nasza działalność nie ma charakteru doraźnego, ale jest konsekwentną polityką na rzecz polskiej racji stanu i zasad cywilizacji chrześcijańskiej. Polityką, popieraną przez Polki i Polaków, którzy tak jak my rozumieją swoją odpowiedzialność społeczną.

Wszystkich, którzy na mnie głosowali zapewniam, że dołożę wszystkich sił, a[b]by na forum europejskim wykonać nasze zobowiązania: pracę na rzecz polskiej racji stanu, silnej opinii chrześcijańskiej w Europie, solidarności środkowoeuropejskiej. Raz jeszcze potwierdzam, że przymierze z Prawem i Sprawiedliwością stanowi strategiczną podstawę polityki Prawicy Rzeczypospolitej.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]