Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
03-08-2015
Komunikat po posiedzeniu zarządu Prawicy Rzeczypospolitej

Zarząd Prawicy Rzeczypospolitej zwrócił się do Prezesa Prawicy Marka Jurka o kontynuację pracy w Parlamencie Europejskim i nie kandydowanie w październikowych wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Uważamy, że dalsza obecność w Parlamencie Europejskim przedstawiciela Prawicy Rzeczypospolitej ma fundamentalne znaczenie dla realizacji naszego programu - przywracania w głównym nurcie polityki europejskiej zasad cywilizacji chrześcijańskiej oraz zapewnienia im miejsca w działalności organizacji międzynarodowych i partii politycznych.

W sytuacji narastającej presji ze strony władz Unii Europejskiej na Polskę w kierunku ograniczania suwerenności naszego kraju, także w zakresie prawa chroniącego rodziny i ład moralny – obecność przedstawiciela Prawicy w europejskim obszarze życia publicznego jest bardzo potrzebna.

Uważamy również, że takie pole działania Prezesa Prawicy Rzeczypospolitej będzie w pełni odpowiadać bieżącym potrzebom naszej współpracy z PiS.

Prezes Marek Jurek w nadchodzących wyborach parlamentarnych wesprze kandydatów Prawicy Rzeczypospolitej, którzy zgodnie z porozumieniem podpisanym przez prezesów Prawicy Rzeczypospolitej i Prawa i Sprawiedliwości w Narodowym Dniu Życia w roku 2012 znajdą się na ósmych miejscach na wyborczych listach PiS do Sejmu.


(-) Krzysztof Kawęcki
Wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

(-)Lech Łuczyński
Sekretarz Generalny Prawicy
Kontakt dla mediów:
Rzecznik Prasowy Prawicy
Andrzej Dubiel
m: + 48 535 22 55 66

Załączniki:Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]