Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne

Umowa o współpracy między PiS i Prawicą Rzeczypospolitej


I Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej

Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
14-02-2017
Onet.pl - Prawica protestuje przeciwko CETA. Co zrobi PiS?

Przedstawiciele różnych środowisk prawicowych zwrócili się z apelem do polskich europarlamentarzystów o zagłosowanie przeciwko ratyfikacji umowy o wolnym handlu z Kanadą (CETA). Dzisiaj przeprowadzą także protest przed biurem Parlamentu Europejskiego w Warszawie.

Pod apelem podpisali się członkowie Prawicy Rzeczypospolitej wraz z posłami innych prawicowych ugrupowań oraz politycy Kukiz’15.

"Polska stoi przed zasadniczym wyzwaniem utrwalenia pułapki średniego rozwoju, co oznacza groźbę utrzymania peryferyjnego i neokolonialnego statusu polskiej gospodarki. Taka sytuacja zagraża utrwaleniu dysproporcji rozwojowych i dochodowych pomiędzy Polską a naszymi zachodnimi sąsiadami, a w konsekwencji zagraża utrwaleniu emigracji młodego pokolenia Polaków i popadnięcia naszej gospodarki w trwały i głęboki kryzys gospodarczy" – podkreślają w apelu sygnatariusze protestu.

Ich zdaniem "jest to największe, po kwestii naszego bezpieczeństwa, zagrożenie dla naszej narodowej przyszłości", bo system ekonomiczny przyjęty na przełomie lat 80. i 90., który wymaga zasadniczej korekty "działa na rzecz uprzywilejowania nie rodzimej przedsiębiorczości, ale zagranicznego kapitału".Całość - http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prawica-protestuje-przeciwko-ceta-co-zrobi-pis/nz333yp

Sondaże
14-07-2017
 
Najnowszy sondaż IBRiS - lipiec 2017

PiS
32.1%
PO
21.8%
Kukiz'15
9.8%
Trudno powiedzieć
9.7%
Nowoczesna
9.5%
sld
6.8%
PSL
5%
razem
2.8%
Wolność
1.5%
Prawica Rzeczypospolitej
0.5%
KNP
0.5%


Katalog stron


Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

Lokalnie: Koliber | Koliber - oddziały regionalne

[ wykonanie ]