Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
13-04-2019
Prawica Rzeczypospolitej będzie startować do Parlamentu Europejskiego z list Kukiz'15

Marek Jurek jedynką na wielkopolskiej liście Kukiz'15 do PE

"Prawica Rzeczypospolitej będzie startować do Parlamentu Europejskiego z list Kukiz'15. Ja poprowadzę listę w Poznaniu" - powiedział PAP były marszałek Sejmu, europoseł Marek Jurek. "Na Mazowszu będzie startował Marian Piłka i Lidia Sankowska-Grabczuk, Jan Klawiter na Pomorzu" - dodał.

Jurek wyjaśnił, że start z list Kukiz'15 jest kontynuacją współpracy między jego ugrupowaniem a ruchem Pawła Kukiza z wyborów samorządowych. Jesteśmy przekonani, że trzeba budować tę współpracę, że z Pawłem można podejmować próby budowania niezależnej prawicy - zaznaczył. Polityk podkreślił, że dla Prawicy Rzeczypospolitej kluczową kwestią jest praca na rzecz Międzynarodowej Konwencji Praw Rodziny, wzmocnienie współpracy Europy Środkowej i współpraca z państwami, które zachowują walutę narodową.

Kukiz: Jurek to człowiek bardzo przyzwoity

Paweł Kukiz w rozmowie z PAP przyznał, że bardzo się cieszy ze współpracy z Prawicą RP. Marek Jurek to człowiek bardzo przyzwoity, człowiek, który ma bardzo duże doświadczenie w europarlamencie i który z całą pewnością zawsze bronił interesu Polski - powiedział.

całość - https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-marek-jurek-jedynka-na-wielkopolskiej-liscie-kukiz-15-do-pe,nId,2932126Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]