Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
11-05-2010
Pierwsza w tej kampanii debata - między Markiem Jurkiem a Andrzejem Olechowskim

W najbliższą niedzielę w Krakowie planowana jest debata pomiędzy Markiem Jurkiem i Andrzejem Olechowskim, kandydatami na Prezydenta RP. Sztaby obu kandydatów dopinają organizację tej pierwszej w obecnej kampanii prezydenckiej debaty wyborczej. Szefowie sztabów wyborczych obu kandydatów na wspólnej konferencji prasowej w Warszawie poinformowali o warunkach spotkania.
Szef sztabu wyborczego Marka Jurka, Robert Kuraszkiewicz, poinformował, że sztaby wystąpiły razem do TVP, TVN i telewizji Polsat z propozycją transmitowania debaty. Z tego powodu nieznana jest jeszcze konkretna godzina, o której spotkanie się rozpocznie.
Z kolei szef sztabu A. Olechowskiego, Robert Smoleń, powiedział, że rozmowa będzie dotyczyć trzech kwestii: polityki zagranicznej, spraw konstytucji i "sposobu organizacji państwa" oraz gospodarki i spraw społecznych.
Obaj szefowie sztabów mają nadzieję, że debata Andrzej Olechowski-Marek Jurek zapoczątkuje cykl debat między kandydatami. Oczekują debat z Jarosławem Kaczyńskim, Bronisławem Komorowskim, Grzegorzem Napieralskim i Waldemarem Pawlakiem.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]