Śląskie

KANDYDACI – Województwo Śląskie Do Rady Powiatu Raciborskiego: Ryszard Arkadiusz Frączek Okręg nr 1 miejsce 9 na liście KW PiS  STRONA GŁÓWNA KANDYDACI PROGRAM PARTIA MATERIAŁY WYBORCZE KONTAKT        Copyright by Prawica Rzeczypospolitej ©2018  

Wielkopolskie

KANDYDACI – Województwo Wielkopolskie Do Rady Powiatu Wrzesińskiego:  Zenon Cichy Okręg nr 4 miejsce 4 na liście Kukiz ’15 STRONA GŁÓWNA KANDYDACI PROGRAM PARTIA MATERIAŁY WYBORCZE KONTAKT        Copyright by Prawica Rzeczypospolitej ©2018  

Podkarpackie

KANDYDACI – Województwo Podkarpackie Do Sejmiku wojewódzkiego: Wojciech Winter Okręg nr 3 lista KW Prawica Rzeczypospolitej nr 14 STRONA GŁÓWNA KANDYDACI PROGRAM PARTIA MATERIAŁY WYBORCZE KONTAKT        Copyright by Prawica Rzeczypospolitej ©2018  

Materiały wyborcze

MATERIAŁY WYBORCZE   STRONA GŁÓWNA KANDYDACI PROGRAM PARTIA MATERIAŁY WYBORCZE KONTAKT        Copyright by Prawica Rzeczypospolitej ©2018  

Wsparcie

Wsparcie   Dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie Prawica dziękuje swoim zwolennikom za podpisy na liście do rejestracji Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej. W związku z ogromem pracy jaką trzeba wykonać w krótkim czasie (ok. 30 dni) prosimy Państwa o pomoc w kampanii wyborczej. Tak jak w przypadku podpisów powodzenie całej sprawy zależy…

Read more »

Pomorskie

KANDYDACI – Województwo Pomorskie  Do Sejmiku wojewódzkiego: Irena Barbara Rybarczyk Okręg nr 1 miejsce 8 na liście Kukiz ’15 Zofia Małgorzata Pomirska Okręg nr 3 miejsce 1 na liście Kukiz ’15 Katarzyna Prusik Okręg nr 3 miejsce 2 na liście Kukiz ’15 Romuald Michał Piekarski Okręg nr 3 miejsce 3 na liście Kukiz ’15 Zenon…

Read more »

Warmińsko – Mazurskie

KANDYDACI – Województwo Warmińsko – Mazurskie  Na Wójta Gminy Kozłowo:  Tomasz Kucmus Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej Do Rady Gminy Kozłowo:  Krystyna Urszula Pisarewicz Okręg nr 1 lista nr 15 KW Prawica Rzeczypospolitej Wojciech Wojtyra  Okręg nr 2 lista nr 15 KW Prawica Rzeczypospolitej Roksana Gorczyca Okręg nr 3 lista nr 15 KW Prawica Rzeczypospolitej Tomasz…

Read more »

Świętokrzyskie

KANDYDACI – Województwo Świętokrzyskie  Do Sejmiku wojewódzkiego: Justyna Aleksandra Małysa Okręg nr 1 miejsce 7 na liście Kukiz ’15 Marek Ciuraszkiewicz Okręg nr 2 miejsce 1 na liście Kukiz ’15 STRONA GŁÓWNA KANDYDACI PROGRAM PARTIA MATERIAŁY WYBORCZE KONTAKT        Copyright by Prawica Rzeczypospolitej ©2018  

Łódzkie

KANDYDACI – Województwo Łódzkie  Do Sejmiku wojewódzkiego: Jan Królikowski Okręg nr 3 miejsce 2 na liście Kukiz ’15 Do Rady Miasta Łódź: Tomasz Głowacki Okręg nr 1 miejsce 2 na liście Kukiz ’15  Marcin Więckowski Okręg nr 1 miejsce 7 na liście Kukiz ’15 Paweł Adamiak Okręg nr 5 miejsce 2 na liście Kukiz ’15…

Read more »

Opole

KANDYDACI – Województwo Opolskie  Do Sejmiku wojewódzkiego: Andrzej Szymański Okręg nr 2 miejsce 1 na liście Kukiz ’15 STRONA GŁÓWNA KANDYDACI PROGRAM PARTIA MATERIAŁY WYBORCZE KONTAKT        Copyright by Prawica Rzeczypospolitej ©2018  

Aby kontynuować przeglądanie strony musisz zaakceptować politykę prywatności. więcej informacji...

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij